Ads

14 Aralık 2010 Salı

Öğretmen Kemal 11 Bölüm Özeti ve Fragmanı

Yiğit’in yediği dayaktan sonra Nehir, Batuhan ve Yiğit arasında kalır. Kime inanacağını bilememektedir. Bir yandan Yiğit’in kendisini sorumlu tutan tavırlarıyla uğraşırken, bir yandan da Batuhan’ın kendisinden sakladığı sırrı merak etmektedir.
Öğretmen Kemal 11.bölüm özeti

Doruk ve Asya arasında bir yakınlaşma başlamıştır. Bunu öğrenen ve Doruk’a aşık olan Şebnem, Asya’yı Doruktan soğutacak bir plan yapar.

Dayak olayını içine sindiremeyen Yiğit’in intikam almayı planladığını düşünen Kemal Hoca’nın uyarısı ve okuldan atılma tehlikesine karşılık Yiğit beladan uzak kalamaz.

Selin ve Özgür’ün yargılama süreci başlar. Arif’in duruşması beklenenden kalabalıktır Sadece Kemal ve Leyla değil beklenmeyen kişiler duruşma salonunda yer alır. Yiğit’in annesi Hatice hanım bile adliye koridorlarındadır.

Cücü ve Beyaz, odasını gördükten sonra suçlu olduğuna inandıkları Balon’dan köşe bucak kaçarlar. Ancak okul sınırları içinde nereye kadar kaçabileceklerdir?

Kazımdan para koparmak isteyen şöförü Orhan beklediğinden sert bir tepki ile karşılaşınca intikam almak için acımasızca bir plan yapar….

Öğretmen Kemal 11 Bölüm Fragmanı'nı Aşağıdan İzleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Ads